Drevené rámy na obrazy

Rámy na obrazy
Ozdobte svoj domov svojimi obľúbenými obrázkami a fotografiami.  Rámy na obrazy vám ponúka možnosť vytvoriť individuálny a variabilný dekoratívny prvok vo vašom interiéri.

Vždy si zapamätajte tie najkrajšie rámy na obrazy chvíle a vložte obľúbené fotky z dovolenky do rámu v striebornej farbe. Rámček môžete zavesiť buď na výšku, alebo na šírku. Nedovoľte, aby vaše fotky zostali v zásuvkách. Drevený rám zapôsobí svojim nostalgickým šarmom, ktorý je zdôraznený najmä kombináciou dreva a zlata.

 

Rámy na obrazy lacné

Rámy na obrazy lacne

Hama vyrába obrazové rámiky vo vlastných továrňach v rámci Európskej únie neďaleko Brna v Čechách. Pri príležitosti 75. výročia založenia spoločnosti bola v roku 1999 otvorená vlastná výroba. Obrovská kapacita úložiska, optimalizované pracovné postupy a aizovaný tok tovaru v Hame zabezpečí Vám ako zákazníkovi  rýchle dodanie v priebehu niekoľkých dní.

 

Výhoda pre vás: trvalo vysoká kvalita cenovo dostupných rámov. Už viac ako desať rokov ponúkame drevené rámy Hama, ktoré presviedčajú našich zákazníkov svojim veľmi priaznivým pomerom ceny a kvality.