Klip rám 30x45 Hama

clip rám 30x45

Klip rám 30x45 sa tiež dá použiť na verejných miestach ako sú galérie, na rámovanie umeleckých diel. Klip rám je určený rámiky na fotky nie len pre obytné, ale aj kancelárske použitie. Slúži tiež na zarámovanie reklamných fotografií, diplomov, oznamov, kresieb detí, rodinných portrétov, svadobných fotografií, plagátov a grafických listov. So zarámovanou fotografiu môžete použiť ako skvelý darček.

Klip rám 30x45 s antireflexným sklom

klip rám 30x45

Klip rám 30x45 sa dajú použiť aj na položenie na stôl pomocou akrylového alebo kovového stojančeka. Kvalitnejšie antireflexné sklo zabezpečí, aby fotografia vynikla bez rôznych odrazov z osvetlenia. Slúži pre zavesenie vašich fotografií z dovolenky, kovové spony sú sotva viditeľné, preto je univerzálnym doplnkom vášho interiéru a najcennejších spomienok. Montážne spony sú pre vertikálnu, alebo horizontálnu orientáciu. Umožňuje kedykoľvek rýchle vymenenie obrazu.

 

Na výber 55 druhov rámov, 3 druhy skla od rozmeru 9 x 13 po 70 x 100 cm, možnosť rámovania obrazov až do hrúbky 4 cm pomocou pružnej spony.Sklo hrubé 2 mm s brúsenými hranami má obojstrannú papierovú paspartu / čierno – bielu/ z perforáciou. Cena je priamo umerná rozmeru ramu.