Fotorámik na stenu

fotoramik na stenu

Drevené fotorámiky šíria prírodnú atmosféru a zútulňujú obývacie izby. Ponúkajú vám mnoho možností na vytvorenie štýlového prostredia jednoduchými prostriedkami. Položte svoje obľúbené fotografie a obrázky na stôl alebo na poličku fotorámik pomocou týchto elegantných rámikov. Kvalitný materiál a vynikajúce spracovanie vytvárajú mimoriadne vznešený vzhľad. Prečo si vybrať len jeden obrázok, ak máte možnosť vybrať si niekoľko obľúbených momentov?

 

Pomocou tohto rámčeka máte k dispozícii šesť fotografií a môžete sa rozhodnúť, či chcete zavesiť rámček na výšku alebo na šírku. Ušľachtilý matný čierny drevený rám zvýrazní krásu Vašich snímkov.

Fotorámik na viac fotiek

fotoramik

Vždy si zapamätáte tie najkrajšie chvíle pri pohľade na rámik s Vašou fotkou z dovolenky.

Slúži pre zavesenie vašich fotografií z dovolenky, kovové spony sú sotva viditeľné, preto je univerzálnym doplnkom vášho fotoramik interiéru a najcennejších spomienok. Montážne spony sú pre vertikálnu, alebo horizontálnu orientáciu. Umožňuje kedykoľvek rýchle vymenenie obrazu.

 

Hama vyrába obrazové rámiky vo vlastných továrňach v rámci Európskej únie neďaleko Brna v Čechách. Pri príležitosti 75. výročia založenia spoločnosti bola v roku 1999 otvorená vlastná výroba. Obrovská kapacita úložiska, optimalizované pracovné postupy a aizovaný tok tovaru v Hame zabezpečí Vám ako zákazníkovi  rýchle dodanie v priebehu niekoľkých dní. Výhoda pre vás: trvalo vysoká kvalita cenovo dostupných rámov.