Klip rám 15x21 Hama

obrazovy ram klipram

Klip rám 15x 21 sa tiež dá použiť na verejných miestach ako sú galérie, na rámovanie umeleckých diel. Klip rám 15x21 je určený nie len pre obytné, ale aj kancelárske použitie. Slúži tiež na zarámovanie reklamných fotografií, diplomov, oznamov, kresieb detí, rodinných portrétov, svadobných fotografií, plagátov a grafických listov. So zarámovanou fotografiu môžete použiť ako skvelý darček.

Klip rám 15x21 s antireflexným sklom

 fotoramik clip ram

Klip rám 15x21 sa dajú použiť aj na položenie na stôl pomocou akrylového alebo kovového stojančeka. Klip rám 15x21 antireflexné sklo zabezpečí, aby fotografia vynikla bez rôznych odrazov z osvetlenia. Slúži pre zavesenie vašich fotografií z dovolenky, kovové spony sú sotva viditeľné, preto je univerzálnym doplnkom vášho interiéru a najcennejších spomienok. Montážne spony u klip rám15x21 sú pre vertikálnu, alebo horizontálnu orientáciu. Umožňuje kedykoľvek rýchle vymenenie obrazu.

 

Sklo hrubé 2 mm s brúsenými hranami má obojstrannú papierovú paspartu / čierno – bielu/ z perforáciou. Na výber 55 druhov rámov, 3 druhy skla od rozmeru 9 x 13 po 70 x 100 cm, možnosť rámovania obrazov až do hrúbky 4 cm pomocou pružnej spony. Cena je priamo umerná rozmeru ramu.